DDRH-60-48, 48VDC 1.25A Ray Montaj DC/DC Konvertör, Mean Well
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Giriş
: 150~1500VDC
Çıkış
: 48VDC
Ayar
: 48 ~ 54VDC
Güç
: 60 Watt
Amper
: 1.25 Amper
Fan
: YOK
Ebat
: 57x93.5x105mm
Mean Well
KE90963
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
48VDC
Çıkış Akımı (1)
1.25 Amper
Çıkış Gücü
60 Watt
Çıkış Ayarı
48.0~54.0VDC
Ebat
57x93.5x105mm
DC/DC | Giriş Voltajı
240VDC (150~1500VDC)
380VDC (150~1500VDC)
680VDC (250~1500VDC)