DDRH-120-48, 48VDC 2.5A Ray Montaj DC/DC Konvertör, Mean Well
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Giriş
: 150~1500VDC
Çıkış
: 48VDC
Ayar
: 48 ~ 58VDC
Güç
: 120 Watt
Amper
: 2.5 Amper
Fan
: YOK
Ebat
: 63x125.2x115mm
Mean Well
KE90967
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
48VDC
Çıkış Akımı (1)
2.50 Amper
Çıkış Gücü
120 Watt
Çıkış Ayarı
48.0~58.0VDC
Ebat
63x125.2x114.9mm
DC/DC | Giriş Voltajı
240VDC (150~1500VDC)
380VDC (150~1500VDC)
680VDC (250~1500VDC)