DDRH-240-48, 48VDC 5A Ray Montaj DC/DC Konvertör, Mean Well
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Giriş
: 250~1500VDC
Çıkış
: 48VDC
Ayar
: 48 ~ 58VDC
Güç
: 240 Watt
Amper
: 5 Amper
Fan
: YOK
Ebat
: 85.5x125.2x129.2mm
Mean Well
KE90971
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
48VDC
Çıkış Akımı (1)
5.00 Amper
Çıkış Gücü
240 Watt
Çıkış Ayarı
48.0~58.0VDC
Ebat
85.5x125.2x129.2mm
DC/DC | Giriş Voltajı
380VDC (250~1500VDC)
550VDC (250~1500VDC)