DDRH-240-24, 24VDC 10A Ray Montaj DC/DC Konvertör, Mean Well
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Giriş
: 150~2500VDC
Çıkış
: 24VDC
Ayar
: 24 ~ 29VDC
Güç
: 240 Watt
Amper
: 10 Amper
Fan
: YOK
Ebat
: 85.5x125.2x129.2mm
Mean Well
KE90969
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
24VDC
Çıkış Akımı (1)
10.00 Amper
Çıkış Gücü
240 Watt
Çıkış Ayarı
24.0~29.0VDC
Ebat
85.5x125.2x129.2mm
DC/DC | Giriş Voltajı
240VDC (150~1500VDC)
380VDC (150~1500VDC)
550VDC (150~1500VDC)
680VDC (150~1500VDC)