DDRH-60-24, 24VDC 2.5A Ray Montaj DC/DC Konvertör, Mean Well
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
MeanWell DDRH-60-24, 24VDC 2.5A Ray Montaj DC/DC Konvertör
Mean Well DDRH-60-24, 24VDC 2.5A Ray Montaj DC/DC Convertor
Giriş
: 150~1500VDC
Çıkış
: 24VDC
Ayar
: 24 ~ 29VDC
Güç
: 60 Watt
Amper
: 2.5 Amper
Fan
: YOK
Ebat
: 57x93.5x105mm
Mean Well
KE85083
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
24VDC
Çıkış Akımı (1)
2.50 Amper
Çıkış Gücü
60 Watt
Çıkış Ayarı
24.0~29.0VDC
Ebat
57x93.5x105mm
DC/DC | Giriş Voltajı
240VDC (150~1500VDC)
380VDC (150~1500VDC)
550VDC (150~1500VDC)
680VDC (150~1500VDC)