MPM-30-12ST, 12VDC 30W 2.5A Medikal Tip AC/DC Güç Kaynağı, MeanWell
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
MeanWell MPM-30-12ST, 12VDC 30W 2.5A Medikal Tip AC/DC Power Supply
Giriş
: 80 ~ 264VAC
Çıkış
: 12 VDC
Güç
: 30 Watt
Amper
: 2.50 A
Ebat
: 91x39.5x28.5mm
Mean Well
KE83155
Giriş Voltajı (AC)
80~264VAC
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
12VDC
Çıkış Akımı (1)
2.50 Amper
Çıkış Gücü
30 Watt
Ebat
91x39.5x28.5mm