HRPG-450-12, 12VDC 37.5A 450W Güç Kaynağı, MeanWell
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Mean Well HRPG-450-12, 12VDC 37.5A 450W AC/DC Power Supply
Ürün için asgari sipariş miktarı: 2.
Giriş
: 85~264VAC – 120~370VAC
Çıkış
: 12VDC
Ayar
: 10.2~13.8VDC
Güç
: 450 Watt
Amper
: 37.5 Amper
Fan
: YOK
Ebat
: 218x105x41mm
Mean Well
KE82932
Giriş Voltajı (AC)
85~264VAC
Giriş Voltajı (DC)
120~370VDC
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
12VDC
Çıkış Akımı (1)
37.50 Amper
Çıkış Gücü
450 Watt
Çıkış Ayarı
10.2~13.8VDC
Ebat
218x105x41mm