3296W-504-500K, 500K 3296 Çok Turlu Trimpot
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-5%
check Hafta içi 16:00'a kadar verilen sipariş aynı gün kargoya verilir.
Ürünün teknik özellikleri şu şekildedir:
- Üretici Parça Numarası: 3296W-504-500K
- Direnç Değeri: 500K ohm
- Güç Derecesi: 0.5W
- Çalışma Sıcaklığı: -55°C ile +125°C arası
- Tolerans: ±10%