Teslimat

TESLİMAT ŞEKLİ ve KOŞULLARI

Sipariş edilen ürünlerin tedarik süreçleri ürün ayrıntılarında belirtilmektedir.
Ortalama tedarik ve kargolama süresi 2 iş günüdür.
Siparişi onaylanan ürünler müşterinin seçimi olan kargo şirketi yoluyla sipariş esnasında belirttikleri teslimat adreslerine faturası ile birlikte nakliye bedeli ödenmiş olarak gönderilir.
Birden çok ürünün aynı anda sipariş edilmesi durumunda aksi müşteri tarafından talep edilmedikçe tüm ürünler hazırlandıktan sonra toplu olarak gönderilir.
'Ücretsiz kargo' için belirtilen minimum tutar üzerindeki alışverişlerde gönderim, kargo seçimine bakılmaksızın uygun görülen şirket ile yapılır.
Kargo çıkışı tamamlanan ürünler için kargo takip bilgileri, kargo çıkışını takip eden ilk iş gününde müşterinin sipariş esnasında belirttiği e-posta adresine yazılı olarak iletilir. Ayrıca 'Siparişlerim' sayfasında da görüntülenebilmektedir.
Kargo takibi, teslim alınması ve/veya iadesi tamamen müşterinin sorumluluğundadır.
Her durumda kargo çıkış süreci sipariş edilen ürünler için müşteriye belirtilen tutarın ödenmesi sonrasında başlar.
Merkez adresimizden ancak web sitemiz üzerinden siparişi işleme alınmış olan ürünler teslim edilmektedir, perakende satış ve teslimat mümkün değildir.
Müşterinin merkez adresimizden kendisinin teslim alması için sipariş aşamasında kargo yöntemi olarak "Mağazadan teslim al" seçeneği seçilmelidir. Bu durumda sistem tarafından kargo bedeli hesaplanmayacaktır. Sipariş edilen ürünlerin hazır olduğu an, müşteriye SMS ile bilgi iletilir ve ürünler faturası ile birlikte teslim alınmak üzere bekletilir.
Siparişin teslime hazır hale gelmesi ile birlikte müşteriye SMS ile bilgi iletilecektir.
Merkez adresimizden elden teslim alınacak ürünlerde teslim alacak kişinin belirleyici kimlik bilgileri 'Sipariş notu' kısmında mutlaka iletilmelidir, aksi taktirde güvenlik sebebiyle teslimat alıcı ödemeli şekilde kargo ile yapılacaktır.