MHB75-24S05, 24Vin 5Vout 15A 75W DC/DC Konvertör, MeanWell
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Giriş
: 24VDC
Çıkış
: 5VDC
Güç
: 75 Watt
Amper
: 15A
On/Off
: VAR
Ebat
: 57.9x61x12.7mm
Mean Well
KE83033
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
5VDC
Çıkış Akımı (1)
15.00 Amper
Çıkış Gücü
75 Watt
Ebat
57.9x61x12.7mm
DC/DC | Giriş Voltajı
24VDC (18.0~36.0VDC)