DKA15A-05, 9-18Vin ±5Vout ±1500mA 15W DC/DC Konvertör, MeanWell
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-38%
Mean Well DKA15A-05 9~18V Giriş ±5V Çıkış 15W DC/DC Konvertör
Giriş
: 9~18VDC
Çıkış
: ±5VDC
İzolasyon
: 1000 VDC
Güç
: 15 Watt
Amper
: ±1500mA
On/Off
: YOK
Ebat
: 50.8x25.4x11.2mm - 1"x2"
Mean Well
KE376
16 Adet mevcut
Çıkış Sayısı
Çift Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
5VDC
Çıkış Akımı (1)
1.50 Amper
Çıkış Voltajı (2)
Çıkış Akımı (2)
-1.50 Amper
Çıkış Gücü
15 Watt
Ebat
50.8x25.4x11.3mm
DC/DC | Kılıf Tipi
2"x1"
DC/DC | Giriş Voltajı
12VDC (9.0~18.0VDC)
15VDC (9.0~18.0VDC)