MHB75-12S12, 12Vin 12Vout 6.25A 75W DC/DC Konvertör, MeanWell
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Giriş
: 12VDC
Çıkış
: 12VDC
Güç
: 75 Watt
Amper
: 6.25A
On/Off
: VAR
Ebat
: 57.9x61x12.7mm
Mean Well
KE83030
Çıkış Sayısı
Tek Çıkış
Çıkış Voltajı (1)
12VDC
Çıkış Akımı (1)
6.25 Amper
Çıkış Gücü
75 Watt
Ebat
57.9x61x12.7mm
DC/DC | Giriş Voltajı
12VDC (9.0~18.0VDC)
15VDC (9.0~18.0VDC)